چرا دولت همانگونه که سند ۲۰۳۰ را تصویب کرده است ابطال آن را تصویب نمی کند؟/ چه انگیزه هایی وجود دارد که اکنون بهشتی ها را تضعیف می کنند

[ad_1]
چرا دولت همانگونه که سند ۲۰۳۰ را تصویب کرده است ابطال آن را تصویب نمی کند؟/ چه انگیزه هایی وجود دارد که اکنون بهشتی ها را تضعیف می کنند

به گزارش “ارگ نیوز”؛ حجت الاسلام دانشی امام جمعه شهرستان بم در خطبه های نماز عبادی سیاسی جمعه این شهرستان اظهار داشت: سیاست یک بام و دو هوای وزارت نیرو در خصوص قبوض برق در سیستان و بلوچستان که در هیئت دولت تشکیل جلسه ویژه برای این استان داده است اما مردم شرق استان کرمان گلایه هایی که در خصوص نحوه محاسبه تعرفه برق این منطقه داشتند نیز باید با توجه به گرمای این مناطق مورد توجه قرار گیرد از اینکه پیگیری کرده اند تشکر می کنم اما توقع داریم بیشتر پیگیری کنند و در خود استان ما نیز این ناهمسانی وجود دارد که این نیز مورد گلایه است.

وی افزود: این هفته به نام هقته قوه قضاییه معرفی شده است و از ریاست محترم قوه قضاییه و همه همکارانشان در سراسر کشور، استان و دیار دارالصابرین بم، رئیس محترم دادگستری و دادستان محترم تشکر می‌کنم چرا که کارهای بسیار ارزشمندی انجام شده است و بی انصافی است اگر آنها را نادیده بگیریم هرچند که کاستی هایی هم وجود دارد اما متاسفانه به دلیل اختلافات سیاسی که وجود دارد شاهد هستیم شخصیت‌هایی تضعیف می‌شود و یکی از دلایلی که به شهید بهشتی می گفتند شهید مظلوم بهشتی این بود که با فحاشی با ایشان روبرو می‌شدند لذا حضرت امام فرمودند بهشتی مظلوم بود و مظلوم هم مرد.

امام جمعه بم گفت: چه دستانی در کار بودند تا بازوان پرتوان امام را این چنین تضعیف کنند، دشمن پی برده بود که شخصیت شهید بهشتی چگونه عزیز است چه دستانی وجود دارد که نگاه متدینین را به افرادی همچون بهشتی ها که در کنار مقام معظم رهبری بودند و پای نظام ایستادند را امروز تضعیف می‌کنند به چه قیمتی؟ چه انگیزه هایی وجود دارد؟ اینها نکات بسیار مهمی است که همه ما باید توجه داشته باشیم همانگونه که در روز قدس همه مردم و همه گروه‌های سیاسی علیه استکبار جهانی شعار می‌دهند در عمل نیز این وحدت و همدلی خود را نشان دهند و ببینند تضعیف روحانیت، مرجعیت و تضعیف سپاه را چه کسانی دنبال می کنند.

حجت الاسلام دانشی تصریح کرد: وزیر خارجه آمریکا اعلام می‌کند ما آماده همکاری و حمایت از افرادی هستیم که در ایران به دنبال براندازی نظام هستند، در حالی که هیچ غلطی نمی‌توانند بکنند همچنان که حضرت آقا مقام معظم رهبری فرمودند و نه قبلی ها توانستند چنین غلطی را مرتکب شوند و نه رئیس جمهور جدید آمریکا می‌تواند چنین غلطی بکند.

وی افزود: به یاری خدا سیلی محکم موشکی ایران بر گوش داعش نواخته شد و آنهایی که باید صدای این سیلی را می‌شنیدند خوب شنیدند و این مایه افتخار است.

امام جمعه بم با خطاب قرار دادن مسئولین گفت: امروز وقت عمل است و وقت شعار گذشته است و دیگر دوره انتخابات هم نیست، خصوصا برای شخص ریاست محترم جمهوری و دولت مردانمان آرزوی توفیق داریم و واقعاً کوته فکری است اگر کسی برای رئیس جمهور آرزوی توفیق نکند.

وی بیان داشت: ما هیچکس را متهم به بی دینی نمی‌کنیم اما می‌گویم آقایان حرف‌هایی گاهی اوقات از شما شنیده می شود که دشمن از آنها سوء استفاده می‌کند از جمله در بحث ولایت امیرالمومنین علیه السلام مراجعه عظیم الشان در مقابل این صحبت‌ها عکس العمل نشان دادند و گفتند این طور که شما فکر می‌کنید نیست و این برداشت غلطی است و در واقع مشروعیت جایگاه ولی فقیه از سوی خداوند است و رای مردم هیچ تأثیری ندارد و مجلس خبرگان هم شخصی را تشخیص می دهد که شرایط را از سوی خداوند داشته باشد.

رئیس شورای فرهنگ عمومی شهرستان بم با اشاره به سند ۲۰۳۰ گفت: سند ۲۰۳۰ که مقام معظم رهبری در خصوص آن این قدر توضیح می دهند و هشدار می دهند اما چرا هیئت دولت ابطال همان مصوبه ای را که ابلاغ کرده است را به تصویب نمی رساند؟ از آن مقام معظم رهبری در دیدار خود با اساتید از آنها خواستند که سند ۲۰۳۰ را تبیین کنند، دیگر مقام معظم رهبری با چه لفظی و با چه تعبیری هشدار دهند.

انتهای خبر/


نویسنده مطلب: .

[ad_2]

لینک منبع

دسته‌هادسته‌بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *