حمایت از اصحاب هنر در بم بسیار به کندی پیش می رود/ از سال ۶۹ شروع به فعالیت کردم و در ۷ رشته هنری فعالیت می کنم

[ad_1]
حمایت از اصحاب هنر در بم بسیار به کندی پیش می رود/ از سال ۶۹ شروع به فعالیت کردم و در ۷ رشته هنری فعالیت می کنم

به گزارش ارگ نیوز؛ علیرضا بشری هنرمند بمی در گفت‌وگو با خبرنگار ما گفت: به مناسبت هفته جهانی مبارزه با مواد مخدر اقدام به تاسیس این نمایشگاه کردم و به لطف خداوند در همه رشته‌های هنری فعالیت می‌کنم و استادی هم در این زمینه نداشتم و به صورت خودآموز و تجربی کار کرده‌ام.

وی افزود: تنها علاقه ام به زمینه هنر بود که باعث شد در زمینه کاریکاتور فعالیت کنم و در سال ۱۳۶۹ به زمینه شعر رو آوردم و در سال ۱۳۷۱ ترانه سرایی را آغاز کردم و همراه با آن موسیقی را هم شروع کردم.

بشری ابراز داشت: چند کتاب شعر آماده چاپ دارم اما تاکنون موفق به چاپ آنها نشده ام و علت آن هم این است که باید به دنبال مجوز چاپ آنها بروم و این کار را به دلیل هزینه بالای آن انجام نداده ام و در زمینه هنر بیشتر به صورت خودجوش از هزینه شخصی استفاده می کنیم و در مواقعی هم با برگزاری نمایشگاه ها در محل اداره ارشاد آثار خود را معرفی می‌کنم.

وی گفت: از راه‌های تامین مخارج معیشت بنده شغل آزاد هنری است و کارهای مربوط به کودکان و نوجوانان در مدارس و پیش دبستانی ها انجام میدهم در زمینه هنر آمادگی همکاری دارم چرا که به اعتقاد من زکات علم نشر آن است.

این هنرمند ابراز داشت: هر کاری هزینه‌هایی را به همراه دارد لذا از مسئولین محترم و مردم درخواست دارم حمایت های مالی خود را از قشر هنری شهرستان در قالب اسپانسری انجام دهند که اگر حمایت ها بیشتر شود این نمونه کارها در سطح شهرستان بیشتر خواهد شد.

وی گفت: متاسفانه حمایت از هنرمند به کندی در شهرستان پیش می‌رود و به ندرت پیش می آید که از هنرمند حمایت شود اما با وجود همه این حرف‌ها بنده اکنون در حال تدارک نمایشگاه بعدی خود هستم و خسته نخواهم شد   به طور مثال بسیاری از ادارات شهرستان بودجه‌ای برای مبارزه با آسیب های اجتماعی دارند  که  از مهمترین آسیب های اجتماعی اعتیاد است لذا می توانستند بخشی از این بودجه ها را صرف حمایت از کارهای فرهنگی کنند در حالیکه  زمانی به ۶ اداره مرتبط با این موضوع مراجعه کردم وقتی که مسئله حمایت مالی پیش آمد ابراز داشتند که ما نمی توانیم به لحاظ مالی حمایت کنیم.

انتهای خبر/


نویسنده مطلب: .

[ad_2]

لینک منبع

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *