بزرگترین پلاتوی جنوب شرق کشور در بم افتتاح خواهد شد

[ad_1]
بزرگترین پلاتوی جنوب شرق کشور در بم افتتاح خواهد شد

به گزارش “ارگ نیوز”؛ سیف الدینی مسئول اداره ارشاد شهرستان بم در گفتگو با خبرنگار ما پیرامون نمایشگاه هفته جهانی مبارزه با مواد مخدر گفت: این نمایشگاه به مناسبت هفته جهانی مبارزه با مواد مخدر در کمیته هماهنگی برنامه های این هفته در شهرستان بم تدارک دیده شد و در این خصوص با آقای بشری برای برپایی آن هماهنگی‌ به عمل آمد.

 

وی افزود: دانشگاه علوم پزشکی بم با توجه به موضوع این نمایشگاه از آثار آقای بشری استقبال خوبی کرد و قرار شد ضمن تفاهم نامه ای که بین آقای بشری و دانشگاه علوم پزشکی منعقد می‌شود این نمایشگاه به صورت دوره ای هرکجا که خودشان صلاح دانستند برگزار شود.

 

این مسئول افزود: همواره اعلام کرده ایم هر کس که قصد داشته باشد نمایشگاه برگزار کند فضا در اختیارش قرار می‌دهیم و مسئولین شهرستان هم ضمن بازدید از این نمایشگاه ابراز داشتند که از نمایشگاه حمایت خواهند کرد که حداقل بتوانیم هزینه قاب عکس ها را به آقای بشری بپردازیم.

 

سیف الدینی در پایان بیان داشت:  به زودی در شهرستان بم بزرگترین پلاتوی جنوب شرق کشور که به همت شهرداری بم ساخته شده است و بخشی از آن را هم وزارت ارشاد پرداخت کرده است و طی دو هفته ی آینده افتتاح خواهد و در اختیار هنرمندان این شهرستان قرار خواهد گرفت.

انتهای خبر/


نویسنده مطلب: .

[ad_2]

لینک منبع

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *