اجتماع ماهانه مدافعان حرم با حضور آیت الله حائری شیرازی در بم برگزار می شود/ آیت الله محی الدین حائری شیرازی از نگاه سایر فقها

[ad_1]
اجتماع ماهانه مدافعان حرم با حضور آیت الله حائری شیرازی در بم برگزار می شود/ آیت الله محی الدین حائری شیرازی از نگاه سایر فقها

به گزارش ارگ نیوز؛ اجتماع ماهانه مدافعان حرم شهرستان بم مصادف با ایام شهادت ششمین شمع روشنگر بشریت حضرت امام جعفر صادق علیه السلام همراه با بزرگداشت شهدای روحانی و طلبه شرق استان کرمان با حضور استاد اخلاق “حضرت آیت الله حائری شیرازی”، امشب مورخ چهارشنبه ۱۳۹۶/۴/۲۸ در محل مسجد جامع صاحب الزمان بم ساعت ۲۰:۳۰ برگزار می گردد لذا از عموم مردم مومن و ولایتمدار شهرستان بم جهت شرکت در این مراسم معنوی دعوت به عمل می آید.

آیت الله محی الدین حائری شیرازی از نگاه دیگران

۱- آیت‌الله‌العظمی مکارم شیرازی: ایشان را سالیان سال است که می‌شناسم و با روحیات ایشان آشنا هستم. من در طی این مدت هیچ‌گونه موردی که مخالف موازین اسلامی باشد در ایشان ندیدم و این را می‌توانم در مورد ایشان گواهی دهم. اخلاص وی بی‌نظیر است و دارای مقام علمی ممتاز است. ایشان در مسائل اقتصادی هم صاحب‌نظر هستند و می‌توانند راهنمایی‌های خوبی به مسئولین کشور بکنند… و وارستگی خاصی از ایشان سراغ دارم. ایشان بسیار متواضع هستند و برای اسلام حتی اگر لازم باشد، به کلیسا می‌رود که شاید خیلی از شاگردان و کسان دیگری که از لحاظ مقام علمی شاگرد ایشان حساب می‌شوند حاضر نباشند.

۲- آیت‌الله‌العظمی شیخ جعفر سبحانی: آیت‌الله حائری شیرازی استاد اخلاق اسلامی است. از نظر بیان و عملاً نیز آن را مجسم می‌کنند. در طی سفری که با ایشان در عمره بودیم، آن‌چنان تواضع و فروتنی از خود نشان داد که دوستان و همراهان را غرق خجالت می‌کرد.

انتهای خبر/


نویسنده مطلب: .

[ad_2]

لینک منبع

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *